OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 25.08.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 sierpnia, 2024
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.08.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 21. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za składane ofiary na remont dachu. W przyszłą niedzielę składka również pozostaje w parafii.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy w poniedziałek uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego w piątek od godz. 17 00 . Zachęcam uczniów, aby skorzystali z sakramentu pokuty i razem z Panem Bogiem rozpoczęli kolejny rok nauki.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za złożoną ofiarę na remont dachu i kwiaty Dziękuję nowożeńcom  Natalii i Erykowi za wystrój kościoła kwiatami. W sobotę po mszy św. o    800  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  7. Modlitwa do św. Michała Archanioła….