OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

23 czerwca, 2024
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 12. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na cele parafialne. Bóg zapłać za ofiary na remont dachu!

Dzisiaj odpust w Brzeźnicy z okazji Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Suma o godz. 1100

1. W poniedziałek przypada uroczystość św. Jana Chrzciciela.
  2. W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 800 i 1000. Składka przeznaczona na Świętopietrze – na posługę apostolską i charytatywną Papieża.
  3. W przyszłą niedzielę zakończenie  nabożeństw czerwcowych.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za złożoną ofiarę na remont dachu i kwiaty rodzinom. W piątek po mszy św. o    1900  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  5. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Wczoraj odszedł do wieczności śp. Ks. Prałat Józef Hamiga – emerytowany proboszcz parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Pustkowie. Wprowadzenie do kościoła parafialnego w Pustkowie w poniedziałek (24 czerwca) o godz. 17.00. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Pustkowie we wtorek (25 czerwca) o godz. 13.00, po której ciało śp. Zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…

1. Modlitwa do św. Michała Archanioła