OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 lipca, 2024
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 16. niedzielę zwykłą. Składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Z okazji  wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. odbędzie się  błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary do   puszek za szczęśliwie przejechane kilometry przekazane będą na zakup środków   transportu dla misjonarzy. Bóg zapłać za składane ofiary na remont dachu! W przyszłą niedzielę składka pozostaje w parafii.
  2. Dzisiaj Odpust Szkaplerzny w Zawadzie. Suma o godz. 1100
  3. W poniedziałek spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz. 1900. Spotkanie dotyczy remontu dachu. Bardzo proszę o obecność.
  4. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Korzeniów z okazji wspomnienia św. Anny. Suma o godz. 1100.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za złożoną ofiarę na remont dachu i kwiaty rodzinom. W sobotę po mszy św. o    800  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. „Żyję w Kościele” to hasło tegorocznej 42. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, następna płaci 150,00 zł, a trzecia osoba z domu płaci 100,00 zł. Każde dziecko w wieku szkoły podstawowej płaci tylko 75,00 zł resztę dopłaca Caritas. Więcej informacji o pielgrzymce można uzyskać na stronach internetowych Pielgrzymki www. http://pielgrzymkatarnowska.pl
  9. Modlitwa do św. Michała Archanioła