OgłoszeniaNIEDZIELA ZWYKŁA – 11.08.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11 sierpnia, 2024
  1. NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.08.2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy 19. niedzielę zwykłą. Składka w dzisiejszą niedzielę przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać! W uroczystość Wniebowzięcia NMP i w przyszłą niedzielę – składka pozostaje w parafii.
  2. W czwartek, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. o godz. 800, 10 00 i 1500. Błogosławieństwo ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św., natomiast wieńca żniwnego – na Mszy o godz. 1500.
  3. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W najbliższy czwartek 15 sierpnia w Pustkowie-Osiedlu po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne grupy nr 13 św. Dominika Savio przed Pieszą Pielgrzymką Tarnowską. Na spotkaniu można się również zapisać na pielgrzymkę. Zachęcamy do wyruszenia na pielgrzymi szlak jak również do modlitewnej łączności z pielgrzymami.  Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200,00 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób, następna płaci 150,00 zł, a trzecia osoba z domu płaci 100,00 zł. Każde dziecko z rodziny w wieku szkoły podstawowej płaci tylko 75,00 zł resztę dopłaca Caritas.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za złożoną ofiarę na remont dachu. W sobotę po mszy św. o  godz.  800  proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny. Dziękuję p. Ryszardowi  za przegląd gaśnic przeciwpożarowych.

1. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  2. Dziękuję za ofiary indywidualne złożone w miesiącu lipcu, ofiary od rodzin sprzątających kościół, ofiary wpłacane na konto bankowe i anonimowe na remont dachu i potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  3. Modlitwa do św. Michała Archanioła…