OgłoszeniaNIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 06.10. 2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6 października, 2024

27 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 06.10. 2024. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada 27. niedziela zwykła. Składka na cele diecezjalne. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Rozważając tajemnice z życia Jezusa i Maryi, w różańcowe dziesiątki wplatamy wszystkie nasze sprawy osobiste, sprawy naszych rodzin, narodu, Kościoła. Nabożeństwo październikowe codziennie po Mszy św.  o godz. 1700 , w niedzielę po mszy popołudniowej.. W tym tygodniu proszę o poprowadzenie różańca : we wtorek kl. VI, w środę kl. VII, w czwartek kl. VIII.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali XXIV Dzień Papieski, pod hasłem Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia. O poprowadzenie różańca proszę Akcję Katolicką. Tego dnia swoimi ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Świętego Jana Pawła II. O przeprowadzenie zbiórki proszę wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas.
  3. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary w miesiącu wrześniu.
  4. Dziękuję rodzinom za sprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę na remont dachu i kwiaty. W sobotę o godz. 800 proszę o przygotowanie kościoła kolejne rodziny. Dziękuje za wykonanie dekoracji okolicznościowej na nabożeństwa różańcowe: p. Magdalenie, p. Wiolettcie, p. Barbarze.
  1. Dziękuję p. Stanisławowi za bezpłatne prace remontowe przy schodach do kościoła ( wykonanie cokolika przy ściankach ) Ponadto zostały przysłonięte otwory we wieży kościoła i przełożona rynna odpływowa z dachu kościoła.
  2. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  3. Modlitwa do św. Michała Archanioła.